O Klubie

Gdy dzień wita się z nocą, rodzi się Molino Club – miejsce z niepowtarzalną atmosferą łączącą w sobie klubową muzykę, wyjątkowe drinki i obsługę, która zadba o doskonałe samopoczucie Twoje i Twoich przyjaciół.

W tygodniu Molino Club jest lekką, przyjemną strefą Lounge z delikatną nutką smacznej muzyki sączącej się z głośników i Live Musik w każdy czwartek. Zasmakujesz tu doskonałych potraw przygotowanych przez naszego szefa kuchni i napijesz się zimnego, irlandzkiego piwa Guinness oraz innych, smacznych drinków przygotowanych przez wykwalifikowanych barmanów i barmanki.

W weekendy Molino pokazuje swoje drugie oblicze – piątki okraszone klimatem Classic Night w europejskim wydaniu i soboty z Coctailem muzycznym. Ciepłe, taneczne rytmy serwowane przez czołowych DJ’ów polskiej i zagranicznej sceny klubowej, dbających o to, byś czuł się w Molino tak samo dobrze, jak w swoim domu.

Wysokiej klasy nagłośnienie i oświetlenie sprawiają, że każda impreza Molino jest innym doznaniem. Za każdym razem Molino budzi się na nowo – raz nawiązując do klubowego charakteru położonej na Balearach Ibizy, innym razem serwując rytmy Latino wprost ze skąpanej w słońcu Havany czy nieco cięższe, rockowe brzmienia rodem wprost z epoki Rolling Stones’ów.

Dbając o Twoje doskonałe samopoczucie, wyposażyliśmy Molino w wydajną klimatyzację i wentylację. Dodatkowym udogodnieniem jest kuchnia, która w czasie imprez zadba o to, byś nie wyszedł od nas głodny.

Przy wejściu do Molino Club obowiązuje selekcja, a o bezpieczeństwo naszych gości dba doskonale dobrana, profesjonalna ochrona.

Live and Clubbing in Piła – to stwierdzenie oddaje całą kwintesencję Molino Club, ale żeby się o tym przekonać MUSISZ NAS ODWIEDZIĆ!